Sık Sorulan Sorular

2 elde garanti veriliyor mu?

2. el satın alımında kendi teknik servisimiz tarafından 6 ay garanti veriyoruz.

El bilgisayarı ne işe yarar?

El tipi bilgisayarlar, çalışanlara merkezi depo yönetim sisteminize gerçek zamanlı bağlantı sağlar. Bu teknoloji, personelin verilere hızlı bir şekilde erişmesini, barkodları taramasını ve bu bilgileri depo katından anında güncellemesini sağlar.

El tipi bilgisayarların kurulumu kolay mı?

Çoğu el bilgisayarı ya bir Windows mobil işletim sisteminde ya da – giderek daha fazla gördüğümüz gibi – Android işletim sistemlerinde çalışır. Bu nedenle hem kullanımı kolay hem de tanıdıktırlar ve son derece yapılandırılabilirler. Tam kurulum süreçleri, şirketinizin ihtiyaç duyduğu yazılım ve kullanıcı ara yüzlerine bağlı olacaktır, AAD BİLİŞİM yapılandırma hizmetleri, ilk kurulumda ve sürekli bakımda sizi destekler.

El bilgisayarlarının faydaları/avantajları nelerdir?

El tipi bilgisayarlar, çalışanların arka uç bilgilerine anında erişmesini sağlar ve verilerin çok daha hızlı yakalanmasını sağlayarak daha hızlı, daha ucuz lojistik için artan müşteri beklentilerini karşılamanıza yardımcı olur. El bilgisayarlarını kullanmanın bir diğer avantajı, personelin sahadaki iş arkadaşlarıyla iletişim kurmasını sağlayan ve daha fazla operasyonel verimlilik yaratan Anında iletişim işlevidir.

HAKKIMIZDA BİLGİ ALMAK İÇİN

Bizimle iletişime geçin.