AAD BİLİŞİM DANIŞMANLIK

İşinize güç katalım!

MİSYONUMUZ

Şirketlerin işlerini rekabet avantajlarıyla güçlendirmelerini sağlayan yenilikçi yazılım çözümleri yaratıyoruz.

Açık diyalog, yüksek uzmanlık, en son teknoloji ve mükemmel hizmet kalitesi ile alanımızda en iyi olmayı hedefliyoruz.​

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz basit, piyasadaki lider tedarikçilerden biri olmak istiyoruz.

Küresel varlığımızı genişletmek, bağımsız kalmak ve çözümlerimizle gurur duymaya devam etmek istiyoruz. Son olarak, müşterilerimizin bu heyecan verici yolculukta bize katılmasını istiyoruz.

2012 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, bugüne kadar yenilikçi bakış açısıyla iş süreçlerinizde A’dan Z’ye çözüm sunmaktadır. Ana odak noktası mobil teknolojilere dayanmaktadır. Son derece gelişmiş mobil uygulamalar (akıllı telefon ve tabletlerin yardımıyla satış noktasında tüm eylemleri yönetmeye ve desteklemeye yardımcı olan çözümler) sağlayarak küresel pazarda stratejik bir konum elde etme çabası içindedir.  Masaüstü ve sunucu yazılımlarından web tabanlı ve mobil uygulama yazılımlarına, veri tabanı, ERP entegrasyon ve raporlama uygulamalarından üretim, depo, saha otomasyon sistemlerine kadar deneyim, bilgi ve birikime sahiptir.

Şirketlerin müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için derin iç görüleri ortaya çıkarmasına ve veriye dayalı eylemler gerçekleştirmesine yardımcı oluyoruz.

Bol özellik ve boyuta sahip geniş bir mobil bilgisayar, tarayıcı, RFID okuyucu, tablet ve modül portföyü sunuyoruz. Ürünlerimiz Perakende, Depolama, Lojistik, İmalat, Finans, Sağlık vb. birçok sektörün ihtiyaçlarına uygundur.

Bilgi ve becerilerimizi, ihtiyacınız olan destek, hizmet ve danışmanlığı sunarak her çözüme uyguluyoruz.